14 Mart 2008

AJURLU BEBEK HIRKASI6-12 ay için,nako süper inci ile 3,5 numara şiş kullanarak ördüm.Aşağıdaki şemaları kullanarak rahatça örebilirsiniz.


9 yorum:

 1. Ellerinize sağlık çok hamaratsınız.Ceket çok güzel olmuş.Türkçe açıklaması var mı?Emeğinize sağlık sevgiyle kalın.Hülya

  YanıtlaSil
 2. Hayır türkçe açıklaması yok ama şemayı sayarak başlarsanız zor değil.Örnekteki işaretlerin açıklamalarını yazarım isterseniz.

  YanıtlaSil
 3. Nalancığım çoşmuşsun ne güzel şeyler bunlar. Ellerine sağlık aşağıdaki dantel örtüler de harika. Sağol canım. Seni sobeledim ama vaktin olursu yazarsın olmazmı? Sevgiler canım, kolaylıklar diliyorum

  YanıtlaSil
 4. Yine döktürmüşsün,ben daha halen kruvaze yelekteyim.yine çok güzel ellerine sağlık.

  YanıtlaSil
 5. Elinize sağlık, türkçe açıklamasını yazarsanız sevinirim. fulya

  YanıtlaSil
 6. nalan hanım her zamanki gibi harika şeyler yapmışsınız. inanın sizi imrenerek takip ediyorum. hırkanın şemalarından en altta olan iki tanesinden birşey anlamadım. onlardan da yararlandınız mı? diğer şemalardan farklı olarak birşeyler anlatıyor mu?

  YanıtlaSil
 7. Çok teşekkürler hepinize!

  En alttaki şemadaki açıklamalar: örnekte uzun çubuk gibi olan yerlerde 3 ilmek beraber örülüyor onun yapılışını gösteren şema.

  Onun üzerindekide etek ve kol ağızlarındaki örneğin yakından reism ve şeması gerçi diğer şemalardada var örnek kısmı ama yinede ekledim.

  YanıtlaSil
 8. Nalan hanım türkçe açıklama yazarmısınız bunada harika bir hırka
  tebrikler

  YanıtlaSil
 9. sevil , den Nalan ablacigim ben acemiyim örmekte sense harikadar yaratiyorsun ve bizlere detaili bilgi veriyorsun.ablacigim japon dergisin internet adresini verirsen cok memnun ve duaci olurum sevgilerimle

  YanıtlaSil