03 Ocak 2008

NERGİS'İN GÜNLÜĞÜNDEN FOTOĞRAFLARA YANSIYANLAR...
Program sırasında sağolsun Nagihan'la ,Canan (eltim) televizyondan resim çekmişler benim için.Görüntüler çok net olmasada benim için hoş bir anı oldular.Çok teşekkür ederim kızlar size.Programı izleyemeyip merak eden arkadaşlar için ekledim resimleri,hepiniz çok destek oldunuz sağolun arkadaşlar....9 yorum:

 1. ÇoK sevindim, bizde kablo tv olduğundan ve yakınlarımızda evinde seyredeceğim kimse olmadığından üzülüyordum. Hatta youtube'da yayınlamanı isteyecektim. Demek Nergis Kumbasar'ın da böyle bir programı varmış, hiç bilmiyordum. Çok hoş görünüyorsun, darısı kendi programlarına...
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 2. Tebrik ediyorum Nalan. Seni burdan görebilmek güzeldi. Daha nice programlara diyorum.
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 3. NALANIM BIR KEZ DAHA KUTLARIM BASARINI, BOYLECE SENIDE GORMUS OLDUM COK HOS CIKMISIN CANIM, SEVGILERIMLE GUZEL BIR HAFTASONU DILERIM...

  YanıtlaSil
 4. Nalancım daha şimdi görebildim resimleri.Tebrik ederim arkadaşım.Ama izleyemedim diye çok üzüldüm. O saatte işte oluyorum.Başarılarının devamını dilerim. Böyle becerikli arkadaşlarımız olduğu için şanslıyız hepimiz darısı kendi programlarına inşallah.

  YanıtlaSil
 5. tebrik ederim, fotoğraflar da çok güzel anı olmuş. eminim orda berenin yapılışını ne güzel anlatmışsındır, ellerine sağlık

  YanıtlaSil
 6. Çok teşekkürler arkadaşlar !

  YanıtlaSil
 7. Sevgili Nalan, ben bu olayı kaçırmışım, çok özür dilerim. Ama seni bu fotoğraflardan tanıyınca ne kadar mutlu oldum bilemezsin. Çok tatlısın, yemek mi yaptın, program ne üzerine idi bilmiyorum ama çok keyifli geçtiği anlaşılıyor. Başarılar canım. Sevgiyle kal.

  YanıtlaSil
 8. Nazlıcım çok sağol canım,yok yemek yapmadım,çeşitli bereler hazırlayıp götürdüm ve oradada birinin yapılışını anlattım :)

  YanıtlaSil
 9. Nalancım seni bu programda izledim.Hemen mesaj yazmak istedim ama kusura kalma pc bozuktu yeni geldi..Adını okuyunca aaaa bu bizim Nalaaaan dedim..Hiç fizik olarak birbirimizi tanımasakta blogdan bloga yol varmış dedim..:)) Seni tebrik ederim canım arkadaşım..
  Aynı program için bende görüşme yaptım hatta Show tv.ye gittim yapımcıyla görüştüm.Benden haber bekliyordu aradan zaman geçti hastalıklar aksilikler ben şimdi vazgeçtim gibi..Neyse sen başardın darısı bizlere..Öptüm canım..

  YanıtlaSil